גביע הכרמל 20.4.18

רשומים 182 רוכבים ורוכבות לתחרות גביע הכרמל 20.4.18

שם קטגוריה סטטוס
אביב בן סימון
אופק ברמי
אילאי סרור
איתי בירינבוים
איתי כץ
אמיתי הירש
אנטון ברזין
אסף גוטליב
בועז חמו
גדי מרקרייך
ואנו שני
יואב מילר
יונתן אדלר
יונתן בר
יונתן בר
ינון עידן
כרמל צ'ונטונוב
מורן תל-פז
מיכאל מסס
משה ח
נור אבו פארס
ניב הנדלר
סער וירטהיים
עבד אבו עג'אג'
עבד גדיר
עמית ליברמן
פלג צ'ונטונוב
צור מזור
רון קדשאי
תאמר עבאס
תומר עובדיה
תמר לנגר לנגר
שוואט מאיה אפרוחיות ב
זינגר יאיר אפרוחים א
כהן תום אפרוחים א
לייקין נועם אפרוחים א
ציון אוהד אפרוחים א
שחר שפיגל אפרוחים א
שי גלעד אפרוחים א
תומר זרחי אפרוחים א
אידלברג עומר אפרוחים ב
ארגוב עילי אפרוחים ב
דניאל רומנו אפרוחים ב
ליפשיץ יואב אפרוחים ב
מרגוליס אלישע אפרוחים ב
סלמה כפיר אפרוחים ב
עידן סער אפרוחים ב
ענבה יואב אפרוחים ב
קדשאי רועי אפרוחים ב
ראש העין פלג אפרוחים ב
שטיין נדב אפרוחים ב
שטינמץ ארז אפרוחים ב
שירן לביא אפרוחים ב
שקולניק טים אפרוחים ב
הירשברג תום בוגרות רמה 2 17-29
פילימונוב אלינה בוגרות רמה 2 30-39
עינב ברין בוגרות רמה 3 17-29
סימה כהן בוגרות רמה 3 50-59
שילן ענוג בוגרים רמה 1 19-29
דיברולי אנגלו בוגרים רמה 1 40-49
בוכר תומר בוגרים רמה 2 17-29
ברוך תומר בוגרים רמה 2 17-29
הפוטה מאור בוגרים רמה 2 17-29
חוסיין וסים בוגרים רמה 2 17-29
יותם לוינקרון בוגרים רמה 2 17-29
ינון שריקי בוגרים רמה 2 17-29
לוינזון רותם בוגרים רמה 2 17-29
לוריה אורי בוגרים רמה 2 17-29
מורדל איתמר בוגרים רמה 2 17-29
סבאח מוחמד בוגרים רמה 2 17-29
סואעד אחמד בוגרים רמה 2 17-29
קורנייב דמיטרי בוגרים רמה 2 17-29
גורן זיו בוגרים רמה 2 30-39
דהן מאור בוגרים רמה 2 30-39
נגב אבישי בוגרים רמה 2 30-39
שטינדל יונתן בוגרים רמה 2 30-39
שפיץ איציק בוגרים רמה 2 30-39
זיו איתמר בוגרים רמה 2 40-49
עמיר עידו בוגרים רמה 2 40-49
שרר ליאור בוגרים רמה 2 40-49
אורן יואב בוגרים רמה 2 50-59
גיא לוריה בוגרים רמה 2 50-59
דוד עופר בוגרים רמה 2 50-59
עידן דני בוגרים רמה 2 50-59
אטיאס ינון בוגרים רמה 3 17-29
בראא שריפה בוגרים רמה 3 17-29
סובח מוחמד בוגרים רמה 3 17-29
עזקיאל תובל בוגרים רמה 3 17-29
יניב חדד בוגרים רמה 3 30-39
אבו ראיד רפי בוגרים רמה 3 40-49
אבן ברי חסן בוגרים רמה 3 40-49
אודי סרור בוגרים רמה 3 40-49
בוריטניקוב אדוארד בוגרים רמה 3 40-49
עודה הייתם בוגרים רמה 3 40-49
צונטונוב לב בוגרים רמה 3 40-49
רוזנברג אסף בוגרים רמה 3 40-49
עמיאל אלי בוגרים רמה 3 50-59
פלד אילן בוגרים רמה 3 50-59
אליאס פרלמוטר בוגרים רמה 3 60-69
הלוי משה גוניורס בנים 17-18
חסיד עמרי גוניורס בנים 17-18
פביאן ניר גוניורס בנים 17-18
קדשאי רון גוניורס בנים 17-18
בר יוסף זהר ילדות א
גילמור אוסטר רנן ילדות א
חסן האלין ילדות א
טאהא ליאן ילדות א
טל מעיין ילדות א
מלחי דרור ילדות א
אופל סרור ילדות ב
זיאדנה עדן ילדות ב
פייגר דניאל ילדות ב
פרהוד תירז ילדות ב
אורון נועם ילדים א
דגרי עומר ילדים א
וילינסקי שי ילדים א
כהן גיא ילדים א
כספי יאיר ילדים א
לביא רום ילדים א
מיתקי עמרי ילדים א
פביאן רועי ילדים א
שמש גלעד ילדים א
אורן ירון ילדים ב
איוב ראמי ילדים ב
ארגוב אורון ילדים ב
בארי תומר ילדים ב
בן-אפרים רון ילדים ב
גאלי כאיד ילדים ב
גואד חסן ילדים ב
וואלך עומר ילדים ב
זך טוהר ילדים ב
כהן טל ילדים ב
מנדל מאור ילדים ב
ספיר אלון ילדים ב
רבוח ניתאי ילדים ב
שופניה אייהם ילדים ב
תומר כספי ילדים ב
אבו עלאא עובידה ספורט נערים 15-16
אמיר שחר ספורט נערים 15-16
בן זקן יועד ספורט נערים 15-16
ברכאת סאהר ספורט נערים 15-16
דיין נדב ספורט נערים 15-16
זיטלבך איתי ספורט נערים 15-16
חדאד דמגיד ספורט נערים 15-16
סבאח מוחמד ספורט נערים 15-16
סואעד שהיד ספורט נערים 15-16
סמארא ראזי ספורט נערים 15-16
עבד אלנבי אחמד ספורט נערים 15-16
צואלה ניר ספורט נערים 15-16
שפירא רועי ספורט נערים 15-16
שקיר ראמי ספורט נערים 15-16
אליס רונן עילית גברים 19+
נוימן נעמה עילית נשים 19+
לוריה נעמי קדטיות א
קרן יסמין קדטיות א
דוד עדי קדטיות ב
ולדניצקי רומי קדטיות ב
גבאי עידו קדטים א
כהן בן קדטים א
נחמן רביד קדטים א
רוזנברג שחף קדטים א
שנייד זיו קדטים א
כהן זיו קדטים ב
מדובר דורון קדטים ב
מרגלית תומר קדטים ב
סונינו תומר קדטים ב
סלע עומרי קדטים ב
פז ליעד קדטים ב
פרץ תומר קדטים ב
קדשאי גל קדטים ב
הרץ איתי קטקטים א
זליקובסקי הלל קטקטים א
שגב דוד קטקטים א
בארי אבירם קטקטים ב
גוטליב יאיר קטקטים ב
יניר דרור קטקטים ב
מאור יהונתן קטקטים ב
מויאל איתי קטקטים ב
עופרי דורי קטקטים ב
פינקס מעיין קטקטים ב
קרן יובל קטקטים ב
שגב בועז קטקטים ב

 

Comments are closed