תוצאות אליפות הארץ XCO 2015

מקצה עילית

Pos No. First Name Last Name Category Laps Total Tm Diff Gap מועדון
1 1 חיימי שלומי עילית 19 + גברים 6 01:29:52 Novus OMX Pro Team
2 23 ישי רותם עילית 19 + גברים 6 01:30:20 28.226 28.226 מועדון
3 24 זסלר גיא עילית 19 + גברים 6 01:33:34 03:42.0 03:13.7 טימישגב
4 25 דניאל אליעד עילית 19 + גברים 6 01:34:16 04:24.2 42.245 אקו טיים
5 26 שובי עומר עילית 19 + גברים 6 01:35:28 05:36.1 01:11.9 טימישגב
6 28 אליס רונן עילית 19 + גברים 6 01:36:24 06:32.1 55.991 אקו טיים
7 27 שמידט בנימין עילית 19 + גברים 6 01:43:07 13:15.4 06:43.3 ISRAEL GO PRO
8 22 ניב גיא עילית 19 + גברים 6 01:46:03 16:11.0 02:55.6 רוכבי הקריות
9 32 שמעון רון עילית 19 + גברים 6 01:46:21 16:29.3 18.355 אקו טיים
10 30 צור אסף עילית 19 + גברים 5 01:35:12 1 Lap 1 Lap אסא טכניון
11 29 זידאן אחמד עילית 19 + גברים 4 01:17:30 2 Laps 1 Lap טימישגב
DNF 31 פוליאק ים עילית 19 + גברים 3 00:54:11 CCC
1 35 גפינוביץ רותם עילית 19 + נשים 5 01:35:50 ISRAEL GO PRO
2 37 כורם נגה עילית 19 + נשים 5 01:40:33 04:43.0 04:43.0 טימישגב
3 36 בלצר מגאן עילית 19 + נשים 5 01:41:22 05:32.5 49.586 TNT
4 38 גינת סתו עילית 19 + נשים 4 01:41:30 1 Lap 1 Lap Team 500 Watt
DNF 39 יסטרבוב ילנה עילית 19 + נשים 1 00:26:44 NCC
1 10 שרף גל גוניורס בנים 4 01:01:37 טימישגב
2 11 לשם גיא גוניורס בנים 4 01:02:18 41.193 41.193 ISRAEL GO PRO
3 12 לאונציני אורי גוניורס בנים 4 01:03:51 02:13.7 01:32.5 ISRAEL GO PRO
4 13 יצחק איתם גוניורס בנים 4 01:11:54 10:16.9 08:03.2 טימישגב
5 19 שולץ עיטם גוניורס בנים 4 01:13:28 11:51.1 01:34.2 טימישגב
6 14 צייזלר ארד גוניורס בנים 4 01:15:00 13:22.9 01:31.7 CCC
7 17 טוכלר גיא גוניורס בנים 3 01:06:26 1 Lap 1 Lap רוכבי השרון
8 18 דהן אביב גוניורס בנים 3 01:06:59 1 Lap 33.868 NCC
9 15 סאיט גיל גוניורס בנים 3 01:13:20 1 Lap 06:20.7 מסטרס חיפה
10 20 דולב עקיבא גוניורס בנים בשביל האופניים בגליל
DNF 16 רבינא אופיר גוניורס בנים 1 00:20:03 CCC
1 40 נוימן נעמה גוניורס בנות 3 01:00:28 טימישגב
2 41 צרויה שחר גוניורס בנות 2 01:03:10 1 Lap 1 Lap NCC

מקצה קדטים

Pos PIC No. First Name Last Name מועדון Category Laps Total Tm Diff Gap
1 1 146 זלצמן תומר טימישגב קדטים 3 00:47:34
2 2 107 לוי איתן TNT קדטים 3 00:49:47 02:13.4 02:13.4
3 3 134 בן חפר עידו TNT קדטים 3 00:50:33 02:58.9 45.584
4 4 120 ויסמן יותם CCC קדטים 3 00:51:33 03:59.3 01:00.3
5 5 109 גונן גילי טימישגב קדטים 3 00:52:36 05:02.4 01:03.2
6 6 123 דוידזון להב TNT קדטים 3 00:52:47 05:13.3 10.878
7 7 111 לוי דין טימישגב קדטים 3 00:53:00 05:25.9 12.65
8 8 122 שושני יפתח טימישגב קדטים 3 00:54:19 06:45.4 01:19.5
9 9 135 גולדשטיין עידו טימישגב קדטים 3 00:56:03 08:29.1 01:43.7
10 10 148 הדר איתי CCC קדטים 3 00:56:18 08:43.9 14.765
11 11 110 אברהמי גל רוכבי הקריות קדטים 3 00:57:13 09:39.4 55.456
12 12 104 גולדשטיין איתמר CCC קדטים 3 00:57:16 09:42.3 2.955
13 13 127 גבאי ניר עמק האושר קדטים 3 00:57:47 10:13.0 30.637
14 14 119 בן משה יובל Tacc קדטים 3 00:58:10 10:36.8 23.805
15 15 142 תורגמן שהם Team 500 Watt קדטים 3 00:58:14 10:40.7 3.913
16 16 118 לפידות יואב CSC קדטים 3 00:58:22 10:48.3 7.589
17 17 131 אבו פארס סנד מסטרס חיפה קדטים 3 00:59:24 11:50.7 01:02.4
18 18 137 פינק פז CCC קדטים 3 00:59:35 12:01.6 10.928
19 19 138 רובינשטיין רוי TACC קדטים 3 00:59:58 12:24.0 22.422
20 20 102 הויזמן איתי TACC קדטים 3 01:00:15 12:41.1 17.13
21 21 139 קדשאי רון אקו טיים קדטים 3 01:01:25 13:51.2 01:10.1
22 22 121 זיו יפתח טימישגב קדטים 3 01:01:39 14:05.3 14.081
23 23 124 לוין ליעד מסטרס חיפה קדטים 3 01:02:38 15:04.4 59.067
24 24 132 שמשון עוז NCC קדטים 3 01:03:21 15:47.3 42.878
25 25 115 סלמי דקל CSC קדטים 3 01:04:35 17:01.1 01:13.9
26 26 147 מוקרין תומר מלך העליות קדטים 3 01:05:42 18:08.7 01:07.6
27 27 129 שהם ניר CSC קדטים 2 00:45:12 1 Lap 1 Lap
28 28 140 גל רועי CSC קדטים 2 00:45:12 1 Lap 0.449
29 29 108 טל בן רוכבי הקריות קדטים 2 00:45:19 1 Lap 6.716
30 30 113 טואף דניאל טימישגב קדטים 2 00:46:55 1 Lap 01:36.0
31 31 117 שביט טל רוכבי הקריות קדטים 2 00:47:14 1 Lap 18.865
32 32 114 אשור דקל טימישגב קדטים 2 00:47:25 1 Lap 11.089
33 33 150 ירין אשכנזי רוכבי השרון קדטים 2 00:47:31 1 Lap 6.207
34 34 143 ואנו שון מסטרס חיפה קדטים 2 00:48:04 1 Lap 33.419
35 35 101 גינסברג אביתר CSC קדטים 2 00:48:49 1 Lap 44.753
36 36 126 קפלן ניב CSC קדטים 2 00:49:52 1 Lap 01:02.5
37 37 145 ואנו שני מסטרס חיפה קדטים 2 00:54:29 1 Lap 04:37.6
38 38 112 זריהן דניאל Team 500 Watt קדטים 2 00:55:30 1 Lap 01:00.4
39 39 125 גורן נועם CSC קדטים 2 00:59:29 1 Lap 03:59.3
40 40 100 אלחדס אבישי רוכבי הקריות קדטים 2 01:06:49 1 Lap 07:19.9
41 41 133 כצמן עומר CCC קדטים 1 00:19:42 2 Laps 1 Lap
DNF DNF 149 טל ברטוב טימישגב קדטים 1 00:26:09
DNF DNF 128 פביאן ניר רוכבי השרון קדטים 1 00:28:30
1 1 196 פרידלנדר שחר עמק האושר קדטיות 2 00:48:08
2 2 190 תבור אלה TNT קדטיות 2 00:52:23 04:14.5 04:14.5
3 3 193 קדשאי נגה Team 500 Watt קדטיות 1 00:32:29 1 Lap 1 Lap
4 4 195 וולר עינב רוכבי הקריות קדטיות 1 00:33:42 1 Lap 01:13.4
5 5 192 דהן יובל CSC קדטיות 1 00:33:54 1 Lap 11.996
DNF DNF 194 זילברמן עומר CCC קדטיות

מקצה ילדים

 ילדות
מקום מספר משפחה שם מועדון הקפות זמן סופי
1 381 גלי וואלך מלך העליות 4 00:33:04
2 384 שירז פרידמן SportTeam 4 00:34:38
3 383 עופר סלע Team 500 Watt 4 00:39:46
4 380 אביה לשם TNT 3 00:31:55
 ילדים
מקום מספר משפחה שם מועדון הקפות זמן סופי
1 315 דן קינן feel the ride 5 00:35:53
2 353 עידן סרור CSC 5 00:36:20
3 342 נדב רייסברג TNT 5 00:36:56
4 334 ליאם ריבן TNT 5 00:37:44
5 317 דר שלמה רבינא מסטרס חיפה 5 00:38:04
6 330 יותם דשא CCC 5 00:38:20
7 329 יותם אוחיון טימישגב 5 00:38:50
8 309 גיא קייזר טימישגב 5 00:39:08
9 340 נגב עמוס Team 500 Watt 5 00:39:12
10 303 איתי רייפר רוכבי הקריות 5 00:39:14
11 347 עומרי חסיד רוכבי השרון 5 00:39:15
12 361 רן פלק Team 500 Watt 5 00:39:54
13 360 רז כהן Team 500 Watt 5 00:40:25
14 354 עמית אלוני SportTeam 5 00:40:39
15 322 יואב עמרני מלך העליות 5 00:40:48
16 341 נדב עמר טימישגב 5 00:40:51
17 301 איילן כהן Sporteam 5 00:41:05
18 318 דרור גרייצר טימישגב 5 00:41:07
19 348 עומרי קרודו עמק האושר 5 00:41:10
20 355 עמר ויינשטיין CCC 5 00:42:13
21 366 תומר סונינו SportTeam 5 00:42:15
22 300 אביתר בבאי CSC 5 00:42:19
23 345 עומר פישמן TACC 5 00:42:23
24 316 דניאל אבודרהם Tacc 5 00:42:34
25 328 יונתן שתיל Team 500 Watt 5 00:42:40
26 311 גל קדשאי EcoTeam 5 00:44:05
27 365 שניר בן שבת NCC 5 00:44:41
28 350 עידו אשל Sporteam 4 00:35:57
29 369 ענר ברנע טימישגב 4 00:36:00
30 344 נתנאל קנטור NCC 4 00:36:02
31 338 מכאל גולדברג מסטרס חיפה 4 00:36:06
32 313 דור שוקרון Team 500 Watt 4 00:36:38
33 357 רון פלאם CCC 4 00:36:40
34 312 גלעד גרי CCC 4 00:37:04
35 335 ליעד פז טימישגב 4 00:37:11
36 356 עמרי קיידר SportTeam 4 00:37:16
37 302 איתי רהב CSC 4 00:37:37
38 370 זיו וגנר טימישגב 4 00:38:01
39 324 יונתן ארז טימישגב 4 00:38:40
40 327 יונתן פסח NCC 4 00:38:55
41 319 הראל לוי CSC 4 00:38:58
42 310 גל הררי NCC 4 00:39:10
43 336 מאור זגה רוכבי הקריות 4 00:40:04
44 332 ירדן בר-לב רוכבי הקריות 4 00:40:48
45 305 איתמר צחור CCC 4 00:41:09
46 359 רועי נמירובסקי מלך העליות 4 00:41:11
47 339 נבו אהרון מסטרס חיפה 4 00:42:11
48 325 יונתן בר NCC 4 00:42:16
49 362 שגב קדוש רוכבי הקריות 4 00:42:43
50 351 עידו בן עמי מסטרס חיפה 4 00:42:47
51 306 אלון זכריה CSC 4 00:43:01
52 363 שי זעפרן Team 500 Watt 4 00:43:57
53 346 עומר שני Tacc 4 00:44:18
54 308 גוזיף נשאשיבי רודי אקסטרים 4 00:44:32
55 358 רועי אורן מסטרס חיפה 3 00:33:28
56 304 איתמר ארמן CSC 3 00:36:41
57 364 שלומי אזערי רוכבי הקריות 3 00:37:00
58 307 אמרי אברם מסטרס חיפה 3 00:37:59
59 343 ניב גולדשטיין רוכבי הקריות 3 00:44:15
60 367 תומר קרפובסקי רוכבי הקריות 3 00:45:19
61 352 עידו לוין רוכבי הקריות 3 00:49:40
62 326 יונתן ברנשטיין עמק האושר 2 00:20:49
63 321 יהל גרליץ NCC 2 00:25:48
64 323 יובל קפלן CSC 2 00:45:34
65 368 קורן אמויאל TNT 1 00:14:03
DNF 371 גיא ויזמן TNT 1
DNF 314 דורון מדובר רוכבי השרון 1

מקצה אפרוחים

Pos PIC No. First Name Last Name מועדון Category Laps Total Tm Diff Gap
1 1 511 כהן בן מסטרס חיפה אפרוחים 3 00:25:11
2 2 521 זלצמן יובל טימישגב אפרוחים 3 00:25:19 8.174 8.174
3 3 534 דוניו רון CCC אפרוחים 3 00:26:45 01:34.3 01:26.1
4 4 505 הרשקוביץ אורי עמק האושר אפרוחים 3 00:27:15 02:04.0 29.721
5 5 535 גור רותם עמק האושר אפרוחים 3 00:27:41 02:30.1 26.079
6 6 528 וואלך עומר מסטרס חיפה אפרוחים 3 00:28:27 03:15.9 45.788
7 7 525 גסנר אלי מעיין CCC אפרוחים 3 00:28:45 03:33.9 17.98
8 8 529 חרמוני עופר עמק האושר אפרוחים 3 00:28:50 03:38.9 5.033
9 9 517 אבודרהם יהונתן Tacc אפרוחים 3 00:28:52 03:41.1 2.149
10 10 510 שניידר אראל רוכבי הקריות אפרוחים 3 00:29:02 03:51.1 10.038
11 11 508 בן שלום איתמר SportTeam אפרוחים 3 00:29:05 03:53.6 2.505
12 12 530 טל פלג עידו Team 500 Watt אפרוחים 3 00:29:18 04:06.7 13.14
13 13 502 אושר אור Team 500 Watt אפרוחים 3 00:29:28 04:17.1 10.344
14 14 506 שלף כץ אוריה Team 500 Watt אפרוחים 3 00:29:33 04:21.9 4.786
15 15 516 גנון ידין SportTeam אפרוחים 3 00:29:46 04:34.6 12.7
16 16 500 אלייתים אדם CCC אפרוחים 3 00:29:47 04:36.1 1.489
17 17 507 שופניה אייהם רודי אקסטרים אפרוחים 3 00:29:54 04:43.1 7.006
18 18 520 שתיל יואב Team 500 Watt אפרוחים 3 00:30:14 05:03.0 19.953
19 19 536 וינדמילר רותם CCC אפרוחים 3 00:30:36 05:25.5 22.511
20 20 518 דויק לוי יהלי מסטרס חיפה אפרוחים 3 00:30:59 05:48.3 22.787
21 21 537 לבני תומר Team 500 Watt אפרוחים 3 00:31:24 06:12.6 24.336
22 22 512 שנייד זיו NCC אפרוחים 3 00:31:31 06:20.4 7.782
23 23 509 שטיין אלדר טימישגב אפרוחים 3 00:31:39 06:27.7 7.254
24 24 522 מיכאל שחם יונתן CCC אפרוחים 3 00:31:50 06:39.1 11.455
25 25 538 לאון שקולניק CCC אפרוחים 3 00:32:15 07:04.3 25.125
26 26 523 אנקונינה מאור Team 500 Watt אפרוחים 3 00:32:55 07:43.9 39.633
27 27 501 סרצ'י אדר TACC אפרוחים 3 00:33:26 08:14.6 30.701
28 28 503 סרור אור CSC אפרוחים 3 00:33:35 08:24.1 9.535
29 29 519 ציוני יואב מלך העליות אפרוחים 3 00:33:44 08:32.7 8.53
30 30 540 גל קירשטיין מלך העליות אפרוחים 3 00:33:45 08:33.7 1.017
31 31 527 מינצר נטע Team 500 Watt אפרוחים 3 00:34:10 08:58.8 25.161
32 32 514 זך טוהר CSC אפרוחים 3 00:34:15 09:04.5 5.656
33 33 531 בוריטניקוב עמית מסטרס חיפה אפרוחים 3 00:35:29 10:18.6 01:14.1
34 34 541 נבו גור מלך העליות אפרוחים 2 00:26:06 1 Lap 1 Lap
35 35 524 זגה מורן רוכבי הקריות אפרוחים 2 00:27:43 1 Lap 01:37.7
DNF DNF 532 זלינגר ענבר SportTeam אפרוחים 1 00:16:44 2 Laps 1 Lap
37 37 513 שמעוני חגי CCC אפרוחים
38 38 515 כהן טל מסטרס חיפה אפרוחים
39 39 526 פרלשטיין מעיין טימישגב אפרוחים
40 40 533 בן אפרים רון CSC אפרוחים
DNF DNF 504 ארגוב אורון מסטרס חיפה אפרוחים 2 00:13:59
1 1 582 רייכרט גלי עמק האושר אפרוחיות 3 00:26:08
2 2 584 שגב שי עמק האושר אפרוחיות 3 00:28:39 02:30.3 02:30.3
3 3 581 שטיינהאור גאיה עמק האושר אפרוחיות 3 00:31:35 05:26.8 02:56.5
4 4 583 פייגר דניאל מסטרס חיפה אפרוחיות 3 00:32:50 06:41.9 01:15.0
5 5 580 סרור אופל מסטרס חיפה אפרוחיות

מקצה קטקטים

Pos PIC No. First Name Last Name מועדון Category Laps Total Tm Diff Gap
1 1 604 עילי ארגוב מסטרס חיפה קטקטים 3 00:18:59
2 2 603 קליין אייל Tacc קטקטים 3 00:19:30 31.332 31.332
3 3 613 בן אריה שרון טימישגב קטקטים 3 00:19:39 40.029 8.697
4 4 614 סער אברהם טימישגב קטקטים 3 00:20:06 01:07.5 27.511
5 5 612 רייבר שי Team 500 Watt קטקטים 3 00:21:48 02:49.7 01:42.2
6 6 607 בז יהונתן TNT קטקטים 3 00:21:54 02:55.7 5.986
7 7 609 קרן סאן מלך העליות קטקטים 3 00:22:14 03:15.3 19.591
8 8 611 קדשאי רועי EcoTeam קטקטים 3 00:22:37 03:38.8 23.491
9 9 600 בן צבי אבישי CCC קטקטים 3 00:23:23 04:24.9 46.081
10 10 605 גורן גל Team 500 Watt קטקטים 3 00:23:53 04:54.6 29.785
11 11 606 שגב זוהר עמק האושר קטקטים 3 00:24:38 05:39.2 44.559
12 12 657 מעיין פרלשטוון טימישגב קטקטים 3 00:26:21 07:22.8 01:43.6
13 13 601 יריב אורי רוכבי הקריות קטקטים 3 00:28:17 09:18.3 01:55.5
14 14 608 מריונובסקי נדב רוכבי הקריות קטקטים 2 00:20:28 1 Lap 1 Lap
DNF DNF 602 אזרי אייל מסטרס חיפה קטקטים
1 1 651 בר יוסף זוהר עמק האושר קטקטיות 3 00:23:32
2 2 650 מלחי דרור עמק האושר קטקטיות 3 00:25:30 01:57.8 01:57.8
3 3 656 הילה חן קטקטיות 3 00:25:54 02:21.9 24.109
4 4 653 טל מעיין עמק האושר קטקטיות 3 00:26:40 03:08.5 46.574
5 5 654 גילמור רנן טימישגב קטקטיות 3 00:31:38 08:06.6 04:58.1
DNF DNF 652 בן מאיר יעל עמק האושר קטקטיות 2 00:22:58

מקצה מסטרס

Pos PIC No. Name Category Laps Total Tm Diff Gap
1 1 746 אביטבול אהוד מסטרס 30 3 00:53:30
2 1 737 איתי גרואג בוגרים 19-29 3 00:55:55 02:25.6 02:25.6
3 1 767 גרשטיין יעקב מסטרס 40 3 00:56:15 02:45.6 20.056
4 2 744 ניסן ג'רבי בוגרים 19-29 3 00:56:47 03:17.5 31.894
5 2 765 כהן אלעד מסטרס 40 3 00:57:11 03:41.7 24.137
6 2 747 שטרמר אנריקה מסטרס 30 3 00:57:19 03:49.8 8.165
7 3 745 גיא דביר בוגרים 19-29 3 00:58:00 04:30.5 40.67
8 3 753 דהן מאור מסטרס 30 3 00:59:29 05:59.5 01:29.0
9 4 755 זכריה ניתאי מסטרס 30 3 00:59:29 05:59.5 0.039
10 3 761 הדר אבי מסטרס 40 3 01:00:36 07:06.5 01:07.0
11 4 776 אלון רחבי מסטרס 40 3 01:01:18 07:48.3 41.8
12 1 793 ניר פינקלשטיין מסטרס 50 3 01:01:33 08:03.7 15.418
13 2 784 ויסברוד ארז מסטרס 50 3 01:02:07 08:37.3 33.538
14 3 792 פוקר יוסי מסטרס 50 3 01:02:42 09:12.7 35.493
15 4 739 סויסה הראל בוגרים 19-29 3 01:03:31 10:01.4 48.642
16 5 748 טנסה בוגדן מסטרס 30 3 01:03:49 10:19.9 18.552
17 5 740 לוינקרון יותם בוגרים 19-29 3 01:04:29 10:59.7 39.754
18 6 736 ?אור איכנבלט?‎ בוגרים 19-29 3 01:04:54 11:24.8 25.117
19 6 752 בויום ליאור מסטרס 30 3 01:05:11 11:41.0 16.156
20 7 759 שוקי סרויה מסטרס 30 3 01:05:51 12:21.4 40.453
21 8 751 אבוחצירא כפיר מסטרס 30 3 01:07:31 14:01.6 01:40.2
22 5 762 אביבי אייל מסטרס 40 3 01:07:45 14:15.6 14.007
23 6 764 גלעד אנגל מסטרס 40 3 01:07:47 14:17.8 2.173
24 7 777 קציר רן מסטרס 40 3 01:08:56 15:26.1 01:08.3
25 4 789 קמחי יובל מסטרס 50 3 01:09:40 16:10.3 44.261
26 5 787 אורן יואב מסטרס 50 3 01:10:21 16:51.2 40.922
27 9 758 ליפשיץ רונן מסטרס 30 3 01:10:32 17:02.6 11.329
28 10 750 אולשסנקי יניב מסטרס 30 3 01:11:20 17:50.0 47.46
29 11 756 צחי טל מסטרס 30 3 01:11:36 18:06.1 16.043
30 12 754 מנסור נסיב מסטרס 30 3 01:12:41 19:11.5 01:05.4
31 6 794 פוזנר עופר מסטרס 50 3 01:14:39 21:09.1 01:57.6
32 8 774 אמיר עידו מסטרס 40 3 01:15:05 21:35.1 26.047
33 9 763 פלד אילן מסטרס 40 3 01:17:37 24:07.3 02:32.2
34 7 741 פייביש יותם בוגרים 19-29 2 00:49:02 1 Lap 1 Lap
35 10 766 דוד כהן מסטרס 40 2 00:50:45 1 Lap 01:43.4
36 7 791 דשא יונתן מסטרס 50 2 00:51:32 1 Lap 46.943
37 13 760 רמי רונן מסטרס 30 2 00:51:59 1 Lap 26.381
38 11 769 יניב כהן מסטרס 40 2 00:53:48 1 Lap 01:49.6
39 8 738 ארמלין אלון בוגרים 19-29 2 00:54:27 1 Lap 38.395
40 8 785 אלון אריאל מסטרס 50 2 00:56:51 1 Lap 02:24.9
41 9 743 ברץ רום בוגרים 19-29 2 00:58:51 1 Lap 01:59.4
42 12 770 אנדריי לישאפאי מסטרס 40 0 00:04:28 3 Laps 2 Laps

מקצה פרו

Pos PIC No. Name Category Laps Total Tm Diff Gap
1 1 51 גרינשטיין אור פרו 19-29 4 01:08:10
2 1 62 רפקין דימה פרו 30 4 01:08:47 37.116 37.116
3 2 55 ברעם גבע פרו 19-29 4 01:09:21 01:11.0 33.893
4 2 58 לוי איתמר פרו 30 4 01:10:57 02:46.9 01:35.9
5 3 57 פורת שגיא פרו 19-29 4 01:11:29 03:19.6 32.653
6 1 65 ורולי אנג'לו די פרו 40 4 01:11:33 03:23.6 4.063
7 3 70 בן קדמי פרו 30 4 01:12:19 04:09.0 45.343
8 4 61 אלמוג דביר פרו 30 4 01:12:47 04:37.6 28.599
9 5 63 פקץ דרור פרו 30 4 01:13:48 05:38.6 01:01.0
10 4 56 זיו נתנאל פרו 19-29 4 01:13:50 05:40.1 1.475
11 2 69 אדלר יונתן פרו 40 4 01:16:02 07:52.3 02:12.2
12 3 67 שילר נועם פרו 40 4 01:16:31 08:21.6 29.365
13 6 60 חקלאי ליאור פרו 30 4 01:20:20 12:10.6 03:49.0
DNF 7 53 בר און אורי פרו 19-29 0
DNF 8 54 אבנילוב ארז פרו 19-29 0
DNF 5 66 גלילי זהר פרו 40 0
DNF 8 64 כהן אדיר פרו 30 0

מקצה נשים

Pos PIC No. Name Category Laps Total Tm Diff Gap
1 1 632 טל אלון בוגרות 19-29 2 00:45:24
2 1 641 נועה לוריה נשים 30 + 2 00:49:35 04:11.4 04:11.4
3 2 635 ויס הדס נשים 30 + 2 00:51:14 05:50.5 01:39.1
4 2 633 שלוזניקוב אלכסנדרה בוגרות 19-29 1 00:32:47 1 Lap 1 Lap
5 3 638 כהן מיכל נשים 30 + 1 00:47:56 1 Lap 15:09.2

מקצה ליידיס פירסט

 ליידיס פירסט 30
מקום מספר משפחה שם מועדון הקפות זמן סופי
1 626 קדני ליהי עצמאי 4 00:30:56
2 619 חן ענת עצמאי 4 00:32:43
3 625 מקלף הילה עצמאי 4 00:33:51
1 617 דן מאור אורית מאסטרס חיפה 3 – 1 lap
 ליידיס פירסט 40
מקום מספר משפחה שם מועדון הקפות זמן סופי
1 612 עפרה מאיר-לוי עצמאי 4 00:29:34
2 613 שירי פירדמן Team 500 Watt 4 00:30:34
3 616 גינת לימור עצמאי 4 00:32:29
4 610 מיכל אפרתי מינהל מקרקעי ישראל 4 00:34:11
5 608 ארז יעל עצמאי 4 00:34:13
6 618 ואנו חגית מסטרס חיפה 4 00:36:31
7 614 בק- סווירי שרון עצמאי 4 00:38:11
8 615 יסמין נבות Team 500 Watt 3 – 1 lap
9 629 ורה נוסקוב עצמאי 3 – 1 lap
 ליידיס פירסט 50
מקום מספר משפחה שם מועדון הקפות זמן סופי
1 623 כספי עינת עצמאי 4 00:30:38
2 611 מרים לקס שירותי בריאות כללית 4 00:33:37
3 621 כהן סימה מסטרס חיפה 4 00:36:21
4 628 שרון עירית מסטרס חיפה 4 00:36:23
5 620 יוגב מישל עצמאי 4 00:36:25
6 609 בורל גלבוע דורית עצמאי 4 00:37:03
7 624 מן אירית מסטרס חיפה 4 00:40:49

Comments are closed